تاریخ: ۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۰:۳۰
2

حکم نوحه خوانی زنان/ پاسخ حضرت آیت‌الله سبحانی

متن پرسش وپاسخ مطرح شده بدین شرح است: سؤال: آیا نوحه خوانی و مرثیه سرایی زنان که مستلزم رسیدن صدای آنها به نامحرم است، جایز است؟ بسمه تعالی: هرگاه شنیدن نوحه خوانی زن، مفسده نداشته باشد، اشکالی ندارد. والله العالم بیشتر بخوانید : ۲۱۶۲۲۰



متن پرسش وپاسخ مطرح شده بدین شرح است:
سؤال: آیا نوحه خوانی و مرثیه سرایی زنان که مستلزم رسیدن صدای آنها به نامحرم است، جایز است؟
بسمه تعالی: هرگاه شنیدن نوحه خوانی زن، مفسده نداشته باشد، اشکالی ندارد. والله العالم
بیشتر بخوانید :

۲۱۶۲۲۰

منبع خبر «» است و اخبار فوتبال در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 3987 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  09226987277  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه اخبار فوتبال مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید