تاریخ: ۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۱
1

وضعیت بازار خودرو یکشنبه اول مردادماه / ریزش ۶۰ میلیونی قیمت پژو پارس

به گزارش سرویس خودروی اقتصادآنلاین؛ قیمت خودرو با کاهش اندک نسبت به روزگذشته به‌روزرسانی شد. قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا نشان می‌دهد که خودروهای پرفروش داخلی کاهش ۵ الی ۱۵ میلیون تومانی را طی یک روز ثبت کردند. تغییرات قیمت خودرو همانطور که در بالا اشاره شد تغییرات قیمت خودرو امروز اندک بود و پژو […]

به گزارش سرویس خودروی اقتصادآنلاین؛ قیمت خودرو با کاهش اندک نسبت به روزگذشته به‌روزرسانی شد. قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا نشان می‌دهد که خودروهای پرفروش داخلی کاهش ۵ الی ۱۵ میلیون تومانی را طی یک روز ثبت کردند.

تغییرات قیمت خودرو

همانطور که در بالا اشاره شد تغییرات قیمت خودرو امروز اندک بود و پژو پارس XU۷P با ریزش ۱۵ میلیونی طی یک روز رکورد زد. همچنین مدل پژو پارس LX  طی دوماه گذشته ۶۰ میلیون تومان کاهش را ثبت کرده است. جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش داخلی و تغییرات آن نسبت به روز گذشته (۳۱تیرماه) را می‌خوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۵۰ میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی ۱۰ روز گذشته ۲۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۷۵ میلیون تومان است که طی مدت گفته شده ۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۲۵  میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ و ۱۰ روز گذشته ۲۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۱۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ثابت مانده است اما طی ۱۰ روز گذشته۴۰ میلیون و در تیرماه ۱۸۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۴۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون و ۱۰ روز گذشته ۴۰ میلیون تومان کاهش قیمت را به ثبت رسانده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۵۵ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است و در ۱۰ روز گذشته ۴۰ میلیون تومان کاهش را به ثبت رسانده است. این خودرو تقریبا دو ماه گذشته ۱۷۰ میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۷۸۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۵۵ میلیون ارزان شده است. این  مدل طی یک ماه گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ ، ۷۸۰ میلیون تومان است که نسبت روز گذشته ثابت مانده است اما طی هفته گذشته ۲۰ میلیون کاهش داشته است.  تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۸۰۰ تومان قیمت خورده است. این دو مدل در تیرماه ۶۰ میلیون گران شده اند.

قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲ هم به۶۸۰میلیون تومان رسیده است که نسبت به ۱۰ روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است و  طی دوماه گذشته ۱۴۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی۸۱۰میلیون تومان رسیده است که به معنای کاهش ۲۰ میلیونی طی ۱۰ روز گذشته و ریزش ۱۷۵ میلیونی طی دو ماه گذشته  است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون کاهش داشته است و طی دو ماه گذشته ۲۱۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۲۵ میلیون تومان رسیده است که طی ۱۰ روز گذشته ۲۵ میلیون ارزان شده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۵۰ میلیون تومان که ۱۵ میلیون طی ۳ روز ارزان شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۷۵ میلیونی شده است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون ریزش داشته است اما طی  ۲۳ روز گذشته ۲۵ میلیون گران شده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۳۰میلیون تومان است که روز گذشته ثابت مانده است. طبق لیست قیمت ایران خودرو، این مدل سمند طی ۱۷ روز  گذشته نزدیک به ۳۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۴۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. این خودرو طی ۲۴ روز گذشته ۸۰ میلیون ارزان شده است. قیمت سمند سورن مدل ۱۴۰۲ پلاس بنزینی نیز ۵۶۵ میلیون تومان است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۰۵ میلیون اعلام شده است که طی هفته گذشته ۲۵ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است. این خودرو هشتم خردادماه ۶۶۵ میلیون تومان بود و نسبت به امروز ۶۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۹۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۸۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت روز گذشته ثابت مانده است اما طی هفته گذشته ۲۵ میلیون تومان پایین آمده است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز یک هفته ای ۵ میلیون تومان ارزان شده  و ۵۰۵ میلیون تومان است.

قیمت روز محصولات سایپا

قیمت پراید وانت مدل ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۵۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است اما طی ۱۰ روز گذشته ۱۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۲۰ میلیون تومان است و طی یک روز ۵ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر حوالی ۲۵۰ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ امروز بدون تغییر حوالی ۳۲۰میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰  نیز حوالی ۳۳۰ میلیون تومان اعلام شده است و تغییر نکرده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود  که نسبت به ۱۰ روز گذشته ۱۰ میلیون کاهش داشته است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۳۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته  ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۴۰ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون کاهش یافته است و  مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۵۰ میلیون است که قیمت آن  ۵میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۰۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به روز گذشته ۵میلیون کاهش را به ثبت رسانده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۵۵میلیون تومان رسیده است و نسبت به ۱۰ روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۳۰ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای کاهش ۱۰ میلیونی طی هفته گذشته و افزایش ۲۵ میلیونی طی تیرماه گذشته است.

پیش بینی قیمت خودرو / منتظر سقوط قیمت خودرو باشیم؟

سمت‌وسوی بازار خودرو تحت تاثیر ۲ خبر مهم قرار گرفته است. از سوی فراخوان تکمیل ثبت نام خودروهای مونتاژی که به دلیل اختلاف با شورای رقابت بر سر قیمت‌ها متوقف شده بود دوباره ازسرگرفته شد و از آنجا که موعد تحویل اکثر آنها شهریورماه است باید منتظر افزایش عرضه در بازار خودرو و کاهش قیمت خودرو باشیم. همچنین روز گذشته قالیباف، رییس مجلس قانون واردات خودروهای کارکرده را ابلاغ کرد که در صورت تامین ارز باید شاهد واردات خودرو باشیم.

منبع خبر «» است و اخبار فوتبال در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 5329 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  09226987277  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه اخبار فوتبال مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید